معاون فنی و عمرانی فرماندار گفت: تا زمانی که مشکل پارکینگ بیمارستان حشمتیه مرتفع نشود مجوز افتتاح صادر نخواهد شد.

محمد کلاته در گفتگو با بصیر سبزوار با اشاره پیش بینی های با افتتاح این بیمارستان گره ترافیکی در خیابان های منتهی به آن ایجاد خواهد شد و تا قبل از ایجاد پارکینگ افتتاح این بیمارستان به صلاح نخواهد بود.

 

وی با اشاره به وجود فضای مناسب در پشت بیمارستان حشمتیه ادامه داد: با توجه به زمین موجود در پشت محوطه بیمارستان میتوان پارکینیگ مناسبی را احداث کرده و مشکل ترافیکی را تا حدی از بین برد.

 

معاون فرماندار بابیان اینکه وعده افتتاح بیمارستان حشمتیه براساس قول مسئولان هفته دولت در سال جاری بوده است تصریح کرد: با حرکت جهادی می توان پارکینگ بیمارستان را به صورت طبقاتی به اجرا درآورد و در غیر اینصورت شورای ترافیک شهرستان جواز افتتاح را صادر نخواهد کرد.

 

کلاته به حضور بیش از ۷۰۰پرسنل اداری ودرمانی در بیمارستان حشمتیه اشاره کرد و خاطر نشان کرد: با احتساب وردوی خودروها و اوقات پیک ترافیک تردد بخصوص وسائل نقلیه حامل بیماران با مشکلات عدیده ای روبرو خواهد شد.

 

وی به مشکلات ترافیکی خیابان اسد آبادی و دیگر خیابان های منتهی به بیمارستان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر و تا قبل از افتتاح بیمارستان حشمتیه این خیابان ها با ترافیک سنگین روبرو است.

 

معاون فنی و عمرانی فرماندار همچنین وجود خطوط ویژه در این خیابان را معضل دیگری دانست که پس از افتتاح بیمارستان گریبان گیر بیماران خواهد شد.

 

وی با تاکید بر حل مشکلات ترافیکی در محدوده بیمارستان بیان کرد: پس از افتتاح نیز مشکلاتی پیش خواهد امد که در حال حاضر ملموس نبوده و باید در زمان لازم برای جلوگیری از بحران به حل آنها بپردازیم.

 

کلاته پارکینگ را دارای شرایط و خدمات خاص دانست و خاطر نشان کرد: برخی از مکان هایی که درحال حاضر به عنوان پارکینگ در سطح شهر استفاده می شود از استاندارد های لازم برخوردار نمی باشد.

 

گفتنی است چندی قبل علیرضا مسلم رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در گفتگویی زمان افتتاح بیمارستان حشمتیه را مهر ماه سال جاری اعلام کرده بود.

 

انتهای پیام/