شب گذشته ضیافت افطاری فرمانده و جمعی از مسئولین سپاه سبزوار با فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج سبزوار برگزار شد.

به گزارش بصیر سبزوار، فرمانده سپاه ناحیه سبزوار در این مراسم با تقدیر از زحمات فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج در شهرستان سبزوار اظهار داشت: پایگاه های بسیج باید محور فعالیت های فرهنگی مساجد محل باشند.

 

سرهنگ پاسدار امین الله مظلوم با بیان اینکه یکی از ماموریت های مهم بسیج مستضعین شجره طیبه صالحین است، افزود: محصول حلقه های صالحین باید افزایش هنجار ها در سطح جامعه باشد.

 

وی با اشاره به اینکه اجرای صحیح این ماموریت همه اهداف ما را تامین خواهد کرد، بیان داشت: امروز در جنگ فرهنگی بسیار خطرناک تری از دوران جنگ تحمیلی قرا گرفته ایم.

 

مظلوم با تاکید بر اینکه همه ما میدانیم که اثر گذاری جنگ نرم بسیار بیشتر از جنگ سخت است، ادامه داد: مهمترین ابزار دشمن در این نبرد نابرابر رسانه، نشریات، ماهواره و فضای مجازی است.

 

این مسئول با بیان اینکه شبکه های اجتماعی موشک های دشمن در جنگ نرم هستند، عنوان کرد: تنها راه مقابله و ایستادگی در برابر دشمن اجرای صحیح ماموریت طرح صالحین و تقویت باورها و اعتقادات دینی مردم است.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه متاسفانه جوانان ما استفاده از این ابزار را به دلیل جذابی، ارزانی و…هدیه دشمن به خود میدانند، تصریح کرد: دشمن پس از شکست در هشت سال نبرد تحمیلی بر علیه ملت ایران آگاهانه وارد میدان جنگ نرم شده است.

 

فرمانده سپاه سبزوار با بیان اینکه طرح صالحین کلاس نبوده و باید کاری تربیتی صورت پذیرد، افزود: مهمترین شاخصه های پیروزی ملت ایران در برابر استکبار جهانی باور و اعتقاد مردم به نظام، رابطه معنوی امام و مردم و انسجام ملی بوده است.

 

انتهای پیام/