یست ودومین كاروان پياده «در مسير بندگي» عصر چهارشنبه 14 مرداد براي زيارت بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علي بن موسي الرضا (ع) با پاي پياده عازم مشهد مقدس می شود.

مسوول کاروان پیاده پایگاه بسیج شهید شجیعی سبزوار در گفتگو با بصیر سبزوار اظهار داشت: این کاروان برای بیست و دومین بار برای زیارت بارگاه منور امام رضا (ع) عازم مشهد مقدس می‌شود.

 
محمد شمس آبادی افزود: این کاروان اولین بار در سال ۷۳ و به مناسبت اربعین شهدای حرم عازم مشهد مقدس شده که به لطف خدا تا کنون این روند هر ساله ادامه داشته است.

 
وی ادامه داد: کاروان پیاده روی در مسیر بندگی قدیمی‌ترین کاروان پیاده روی کشور می‌باشد که به طور مرتب و متوالی به پابوسی آقا علی بن موسی الرضا (ع) شرفیاب می‌شود.

 
مسوول کاروان پیاده در مسیر بندگی خاطر نشان کرد: در مسیر راه به منظور آشنایی هر چه بیشتر جوانان با ائمه اطهار (ع) و به ویژه حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و نقش و جایگاه ایشان برنامه هایی تدارک دیده شده است.

 
شمس آبادی بیان مسائل اخلاقی، احکام و آموزه‌های دینی، برگزاری مراسم قرائت ادعیه و مسابقات حفظ قرآن را از دیگر برنامه‌های کاروان «در مسیر بندگی» تا رسیدن به حرم حضرت امام رضا (ع) عنوان کرد و گفت: در این برنامه‌ها از حضور علما استفاده خواهیم کرد.

 
وی با بیان اینکه این سفر معنوی به مدت یک هفته به طول می‌انجامد، اظهار کرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده اعضای این کاروان ۱۹ مرداد مصادف با شب شهادت امام صادق علیه السلام جهت عرض تسلیت به محضر امام رئوف حضرت علی بن موسی در حرم حضور خواهند داشت.

 
وی افزود علاقه مندان به حضور در این حرکت معنوی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر وثبت نام به آدرس اینترنتی http://www.darmasirebandegi.ir مراجعه و یا باشماره ۰۹۳۶۴۶۱۰۷۲۷تماس حاصل فرمایند.

 

انتهای پیام/