رئیس مجمع نماینگان خراسان رضوی گفت: عربستان به دنبال راه فراری از جنگ با یمن است.

محمد رضا محسنی ثانی در گفتگو با خبرنگار بصیر سبزوار با اشاره به جنگ نیابتی عربستان علیه یمن اظهارداشت: عربستان به عنوان نماینده آمریکا و رژیم صهیونیستی جنگ ظالمانه ای را بر علیه ملت مظلوم یمن به راه انداخته و خود در این مهلکه گیر افتاده است.

 

وی با اشاره به اینکه آنچه ما از رفتار آل سعود می بینیم جز حرکات و تصمیمات نابخرادانه نیست تاکید کرد: تیمی که درحال حاضر در راس امورآل سعود قرار گرفته غافل و نادان است.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عربستان با خیال باطلی که می تواند چند روزه مردم یمن را به زانو در آورد وارد این جنگ شد و اما غافل از قدرت حوثی ها و تیم انقلابی یمن در باتلاق این جنگ گیر کرده است.

 

محسنی تاکید کرد:عربستان تا کنون هرچه در توان داشته را علیه ملت مظلوم یمن و با تمام ظرفیت به کار بسته اما بازهم حوثی ها و مردم یمن بوده اند که موفق شده اند با مقاومت خود بخش بزرگی ازارتش یمن را در اختیار خود بگیرند.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه عربستان به هیچ کدام از اهداف خود در جنگ با یمن نرسیده است تصریح کرد: آمریکا نیز با دیدن این شکست پشتیبانی تسلیحاتی خود را کاهش داده و این شکست را پذیرفته است.

 

وی حرکت مردم انقلابی و مسلمان یمن را سبب احیاء بیداری اسلامی در منطقه دانست و خاطر نشان کرد: این پیروزی ها سبب خواهد شد تا مردم بار دیگربه قدرت ایمان خود پی برده و دربرابر مستکبرین عالم سر فرود نیاورند.

 

انتهای پیام/