صبح امروز و با حضور بانوان سبزواری ویژه برنامه روز عفاف و حجاب در محل حوزه علمیه نرجس خاتون(س) سبزوار برگزار شد.

به گزارش بصیر سبزوار، مدیر دفتر بسیج جامعه زنان سپاه سبزوار با اعلام این خبر اظهار داشت: این ویژه برنامه با هدف گرامیداشت مقام حجاب و به منظور ارتقاء سطح آگاهی بانوان سبزواری برگزار شده است.

 

آزاده استیری با بیان اینکه متاسفانه وضعیت مطلوبی از حجاب را در جامعه مشاهده نمی کنیم، افزود: برگزاری این قبیل کارها میتواند در جهت رفع این معضل گامی موثر باشد.

 

وی با اشاره به برگزاری نشست های تخصصی در پایگاه های مقاومت بسیج سبزوار در خصوص عفاف و حجاب، بیان داشت: برگزاری نمایشگاه ، جلسات طرح صالحین با این موضوع و….از جمله برنامه های پیش بینی شده برای هفته عفاف و حجاب در سبزوار خواهد بود.

 

مدیر دفتر بسیج جامعه زنان سپاه سبزوار با تاکید بر اینکه حیا و عفت تنها در لباس نیست اما تاکید بارز در حفظ پوشش است، ادامه داد: انسان جواهرات و اشیاء قیمتی خود را در پوشش ها و حفاظ های محکم نگهداری می کند و در خصوص پوشش و حجاب نیز اینگونه است که از طمع انسانی دور می دارد.

 

استیری در انتها با بیان اینکه امروزه دشمنان انقلاب مادران و دختران خانواده را کانون حملات نرم خود قرار داده اند، تصریح کرد: هر قدر که ارزش ها و باورهای دینی در خانواده و جامعه تبیین و بانوان بیشتر با قرآن مانوس شوند، تاثیر آن در سلامت و پاکی و دوری از گناهان و آسیب های اجتماعی فرزندان خود و درنهایت جامعه بخوبی مشهود و نمایان می شود.

 

گفتنی است این ویژه برنامه به همت دفتر بسیج جماعه زنان سپاه سبزوار و با همکاری حوزه علمیه نرجس خاتون(س) و کمیته بانوان آموزش و پرورش سبزوار برگزار شده است.

 

انتهای پیام/