رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: دولت در تحقق بسیاری از وعده های سفرهای استانی توفیقی کسب نکرده است.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار،محمد رضا محسنی ثانی در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر استانی هیئت دولت به خراسان رضوی ودر پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی برمقایسه مصوبات دولت در استان های مختلف اظهار داشت: متاسفانه در سفرهای دولت مواردی به تصویب رسیده است که توفیقی در تحقق بودجه های آن حاصل نشده است.

 

وی به وعده آب رسانی در سفر هیئت دولت به عنوان یک ضرورت اشاره کرد و افزود: متاسفانه بخش عمده ای از این کار انجام نشده است.

 

وی با اشاره به تعیین برخی از شاخص ها برای مراکز استان این کار را امری غلط دانست تصریح کرد: رساندن تمامی نقاط از کشور به حد متوسطی از توسعه در دستور کار سازمان مدیریت است و وظیفه این سازمان این است که شاخص های توسعه را به سطح متوسط برساند.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیا ن اینکه  متاسفانه در حوزه راه روستایی از شاخص استانی عقب تر هستیم ادامه داد: پراکندگی روستایی یکی از عوامل پایین بودن سطح شاخص از متوسط استانی است.

 

محسنی با بیان اینکه در حوزه گازرسانی درصد ناچیزی از شاخص استان جلوتر هستیم خاطر نشان کرد: در هفته آینده کار گاز رسانی به۱۱روستا از توابع شهرستان خوشاب آغاز خواهد شد و دهستان شامکان نیز با جمعیت قابل توجهی که دارد در برنامه گازرسانی قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/