مدیر مجموعه فرهنگی احیاء گفت:این مجموعه با هدف ارتقا سواد رسانه ای در سبزوار شرع به فعالیت کرده است.

امین کوشکی  در گفتگو با بصیر سبزوار در خصوص آغاز فعالیت مجموعه فرهنگی احیا در سطح شهرستان سبزوار اظهار داشت: این مجموعه فرهنگی با هدف ارتقا سطح سواد رسانه ای مردم دیار سربداران شروع به فعالیت کرده است.

 

وی با بیان اینکه جامعه هدف این مجموعه افراد بالای ۱۷ سال می باشد، افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران در نبردی سنگین رسانه ای قرار گرفته است که این مهم می تواند ما را در جهت مقابله با اقدامات دشمن ایمن کند.

 

این کارشناس مسائل رسانه با تاکید بر اینکه به دلیل تلاش وسایل ارتباط جمعی، فرهنگ ها و خرده فرهنگ های مختلفی به کانون توجه افکار عمومی راه یافته اند، ادامه داد: بی شک، رسانه ها در جهان سوم و خصوصا خاورمیانه، تکیه و تاکید بر گسترش پیوسته کمی و کیفی خود داشته و دارند.

 

کوشکی با اشاره به اینکه رسانه های ارتباطی در همه کشورها به عنوان مهمترین و قوی ترین مجاری انتقال پیام محسوب می شوند، تصریح کرد: در حال حاضر در این مجموعه دوره نقد فیلم وپاسخ به شبهاتی که از رسانه ها وارد می شوند را در دستور کار قرار داده ایم.

 

وی با بیان اینکه این دوره ۱۲ جلسه به طول خواهد انجامید، عنوان کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این جلسات میتوانند روزهای پنجشنبه هر هفته ساعات۱۰ الی ۱۲ به محل تالار شهرداری سبزوار مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/