امام جمعه موقت سبزوار گفت: روز قدس روز عظمت اسلام و مسلمین است.

 

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام صادق ابراهیمی درخطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار و همزمان با روز قدس با اشاره به حملات وحشی گرایانه رژیم غاصب اسرائیلی در فلسطین اظهار داشت: مردم شیعه ایران به سنی های غزه و فلسطین کمک کرده واین جزی از وحدت اسلامی است.

 

وی با اشاره به تسخیر فلسطین در دو مرحله توسط اسرائیل ادامه داد: در مرحله اول حمله و در جنگ ۶روزه اعراب در برابر این رژیم ایستادگی کردند.

 

ابراهیمی تصریح کرد: در محله دوم تسخیر حدود ۳میلیون اسرائیلی در برابر ۱۰۰میلیون از جمعیت عرب توانستند مناطقی را از جنوب لبنان بلندی های جولان در سوریه و صحرای سینا و کرانه باختری را به تسخیر خود درآورند.

 

وی با بیاناینکه در آن زمان شاه ایران با اسرائیل سازش میکرد ادامه داد: اعراب حجاج ایرانی را در درزمان سفرحج برادران یهود می نامیدند.

 

ابراهیمی با اشاره به پیروزی های حزب الله لبنان خاطر نشان کرد: خوشبختانه امروزه با رهبری حضرت آیت الله خامنه ای و راهنمایی های او حزب الله لبنان توانسته در برابر ارتش این رژیم ایستادگی کند.

 

وی همچنین با اشاره به شهادت حضرت علی(ع) بیان کرد: افراد در زمان خلافت ایشان اجرای عدالت را برنتافتند و آن حضرت را به شهادت رساندند.

 

انتهای پیام/