عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: برگزاری روز قدس پایه های رژیم صهیونیستی را سست تر خواهد کرد.

 

رمضانعلی سبحانی فر در گفتگو با بصیر سبزوار با اشاره به در پیش بودن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان اظهار داشت: برگزاری هرچه با شکوه تر این روز ضربه ای بر صهیونیسم و استکبار جهانی خواهد بوده و این حرکت پایه های رژیم صهیونیستی را سست تر از گذشته خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و هم پیمانانش در تلاش هستند تا با تفرقه افکنی بین مسلمانان بر منطقه و دنیا مسلط شوندتاکید کرد: رمز پیروزی اسلام و مسلمین در وحدت بین تمامی مسلمانان است وبرگزاری با شکوه راهپیمایی روز قدس برحفظ این وحدت کمک خواهد کرد.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات امام خمینی ادامه داد: اسرائیل غده ای سرطانی است که برجان مسلمین جهان افتاده و خوی وحشی گرانه آن هیچ گاه دست از ظلم وستم برنخواهد داشت.

 

سبحانی فر به دشمنی دیرینه اسرائیل با نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و تصریح کرد: نظام پهلوی حافظ منافع اسرائیل در منطقه بود که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی این پایگاه برای اسرائیل از بین رفته و ایران تبدیل به دشمن اصلی رژیم صهیونیستی شد.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطر نشان کرد:رژیم صهیونیستی و هم پیمانانش هیچ گاه موافق استقلال کشورها نبوده و درحال حاضر هم شاهد این دخالت ها و در گیری ها در کشورهای منطقه مانند عراق سوریه و افغانستان می باشیم.

 

انتهای پیام/