فرمانده سپاه سبزوار گفت :ابتکار امام خمینی(ره) در نام نهادن جمعه آخر ماه رمضان به عنوان روز قدس، زمینه ساز حضور میلیونی مسلمانان برای فریاد علیه صهیونیست و حامیان آن‌ها شد.

سرهنگ پاسدار امین ا… مظلوم در گفتگو با خبرنگار سیاسی بصیر سبزوار،  بصیرت افزایی نسبت به اهداف شوم و اعمال غیر انسانی رژیم جعلی اسرائیل را مهمترین کارکرد روز جهانی قدس برشمرد و تصریح کرد: حامیان و سرسپردگان غربی صهیونیست‌ها با مشغول کردن افکار عمومی جهان و سانسور خبری مانع از انتقال درست جنایات ضد انسانی رژیم صهیونیستی می‌شوند و راهپیمایی روز قدس تریبونی جهانی برای فریاد زدن مظلومیت و حقانیت فلسطین و ملت مقاوم آن است.

 

مظلوم با تأکید بر اهمیت مبارزه عملی با رژیم جعلی صهیونیستی به عنوان غده سرطانی و دشمن همه مسلمانان و دشمن انسانیت، اضافه کرد: تحریم اقتصادی رژیم صهیونیستی یکی از بهترین و قوی‌ترین راه های نابودی آن است، چنان چه جهان اسلام، کالاهای اسرائیل را مصرف نکنند و در تبادل اقتصادی با آن ها قرار نگیرند، بدون تردید این رژیم غاصب آسیب‌پذیر و در نتیجه نابود خواهد شد.

 

وی در ادامه اظهار داشت: روز قدس روز نمایش اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل نمادهای کفر و استکبار و روز برائت و اعلام نفرت مسلمان و آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس و حامی بزرگ آن شیطان بزرگ است.

 

مظلوم در خصوص پیام روز جهانی قدس یادآور شد: پیوند انقلاب اسلامی، مسلمانان جهان و مقاومت در برابر اسرائیل و آمریکا مهم‌ترین پیام روز قدس است.

 

فرمانده سپاه سبزوار درپایان خواستار حضور فرد فرد مردم در روز قدس شد و گفت: مشارکت همگانی در روز قدس ضربه ی مهلک و جبران ناپذیری بر پیکره ی بی جان کودک کشان شیطان صفت وارد می کند.

 

انتهای پیام/