نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت عدم توافق نظام تحریم ها از هم می پاشد.

به گزارش بصیر سبزوار، رمضانعلی سبحانی فر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امروزه این آمریکا است که بیشتر از هرزمانی نیاز به توافق با ایران دارد اظهارداشت: درصورت شکست مذاکرات و به نتیجه نرسیدن آن نظام تحریم ها ازهم گسسته خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه اگر در طی مذاکرات هم توافقی حاصل نشوداین ایران است که پیروز میدان بوده است ادامه داد: امروزه نگاه کشورها به سوی ایران نگاهی صلح طلبانه و آزادی خواهانه است.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس به سابقه تاریخی امریکا و دشمنی آن با ایران اشاره کرد و خاطر نشان کرد: امریکا و غرب هیچ گاه حاضر نبوده اند که کشورها ی دیگر و به خصوص ایران به صورت مستقل بوده و سعی در ازبین بردن استقلال کشورها به هرطریق ممکن بوده اند.

 

وی با اشاره به اقدامات آمریکا در متحد کردن کشورها علیه ایران عنوان کرد: یکی از نقشه های شوم استکبار ضربه زدن از درون به نظام جمهوری اسلامی ایران بوده تا بتوانند اعتماد مردم را به حکومت از بین ببرند که خوشبختانه در این مسیر موفقیتی نداشته اند.

 

سبحانی فر ادامه داد: در طول تاریخ انقلاب کشور ما با تحریم های مختلفی به بهانه های حقوق بشر و …مواجه بوده است و امروزه این تحریم ها به بهانه دستیابی به سلاح های هسته ای به اوج خودرسیده است.

 

وی راه حل برون رفت از مششکلات اقتصادی را عمل به فرامین رهبری در خصوص اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: اجرای این سیاست بود که باعث نا امیدی ابر قدرت ها در جنگ اقتصادی علیه ایران شد و این کشورها تن به مذاکره با ایران دادند.

 

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی عنوان کرد: در مذاکرات نیز لشگری از مذاکره کننده گان غربی در برابر تیم ایرانی ایستاده اند و سعی دارند تا افکار عمومی جهان را نسبت به ایران منحرف کنند.

 

انتهای پیام/