شهردار سبزوار گفت: عزم جدی داریم که نگاه بولدوزری را از حاشیه شهر کنار بگذاریم و تغییری اساسی در چهره منطقه ایجادکنیم.

محمد علی طالبی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی بصیر سبزوار در ارتباط با وضعیت محلات هدف شهرستان سبزوار بیان کرد: به جرات میتوان گفت که سبزوار در استان رتبه ی اول و در کشور از فعالترین ستادها برخوردار است و در تمامی سطوح از برنامه ریزی و تعامل و همکاری گرفته تا اجرا به جلو پیش می رود.

 

وی افزود :عزم جدی داریم که نگاه بلدزری را از حاشیه شهر کنار بگذاریم و تغییری اساسی در چهره منطقه ایجادکنیم.

 

دبیرستادبازآفرینی پایدارمحلات ومحدوده های هدف سبزوار درادامه با معرفی ۳دستگاه برتر اجرایی شهرستان در زمینه ی همکاری با ستاد مرکزی بیان کرد: آقای عابدی پور رئیس اداره ی مسکن و شهر سازی سبزوار، در زمینه های زیربنایی با اراده وارد گود شده و تنها در یک اقدام با آزادسازی ۱۵قطعه زمین ملی و واگذاری آن به ۷ دستگاه دولتی جهت احداث کتابخانه، کلانتری، خانه بهداشت و مراکزخدمات رسانی سنگ بنای کار را گذاشته و همچنین وزیر راه وشهرسازی از سبزوار، نگاه ویژه ای به شهرستان داشته وکمک های شایانی نمودند.

 

وی در ادامه اداره بهزیستی را دومین اداره فعال درزمینه همکاری با ستاد اعلام کرد و افزود: بهزیستی  حدود ۴ملیارد تومان پروژه تعریف کرده وموفق شده بخش عمده ای از آن را کسب کند.

 

این مسئول خاطر نشان کرد: حدود ۱۲ میلیارد ریال اعتبار کشوری در زمینه ی احداث مراکز خدمات رسانی معلولین و مهدکودک و ۲۰ میلیارد ریال جذب کمک خیرین جهت احداث مجتمع های خدمات بهزیستی درمناطق مورد نظر بوده است.

 

طالبی آموزش وپروش را سومین دستگاه برتر معرفی کرده که درحال حاضر با کمک خیرین مدرسه ساز ۳مدرسه را درمحلات نیروگاه شرق و کال عیدگاه دردستور کاردارد.

 

شهردار سبزوار در پایان با بیان اینکه معرفی این سه دستگاه به عنوان عدم همراهی سایر ارگانها نیست، گفت: تمام این موفقیت ها بستگی به همراهی ادارات باهم دارد به طور مثال ما دریک همکاری دو جانبه با اداره ی آب وفاضلاب توانستیم علاوه بر اعتبارات ملی مصوب امسال اداره ی آب وفاضلاب شهرستان بودجه ی ۱۴ کیلومترآب رسانی و۱۷ کیلومتر فاضلاب را برای این مناطق جذب کنیم.

 

انتهای پیام/