رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی سبزوار از شناسایی زمین خواران توسط نیروهای امنیتی سبزوار در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار، سرهنگ حسین بروغنی در جمع مسئولین سبزواری اظهار داشت: سکونتگاه های غیر رسمی در سبزوار محل هایی هستند که بدون شک به توجه بیشتری احتیاج دارند.

 

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی ساخت دو کلانتری را در این مناطق در دستور کار خود قرار داده است، افزود: با هماهنگی های صورت گرفته ۴ اکیپ از پرسنل نیروی انتظامی در مناطق و محله های هدف انجام ماموریت میکنند.

 

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی سبزوار با اشاره به شناسایی زمین خوراران، سارقین و مجرمین توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی شهرستان، تصریح کرد: کشف و ضبط هزاران لیتر مشروبات الکلی و برخورد با بانیان این امر از جمله اقدامات انجام شده در این راستا می باشد.

 

بروغنی با تاکید بر اینکه مشکل اصلی وجود جرم در برخی مناطق شهر عدم شناخت و آگاهی درست از زندگی اجتماعی است، بیان داشت: نیروی انتظامی تاکنون اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی در بحث آسیب های اجتماعی برای خانواده ها و فرزندان آن ها کرده است.

 

این مسئول با بیان اینکه تعدادی از موتور سواران به عنوان پاسبانان شهر در حال آموزش دیدن هستند، خاطر نشان کرد: امیدواریم که با کمک همه مسئولین و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی شهرستان در جهت رفع آسیب های اجتماعی و فرهنگی شهر تلاش دو چندانی را داشته باشیم.

 

انتهای پیام/