فرماندار خوشاب گفت: روز قدس روز حمایت از مستضعفین و فریاد بر سر مستکبرین عالم است.

به گزارش بصیر سبزوار ، حسین ابراهیمی کردیانی در جلسه هماهنگی برپایی روز قدس با اشاره به اینکه این روزاز جمله یادگارهای امام خمینی است اظهار داشت: سالیان سال است که فریاد خودرا برعلیه نظام های مستکبر و صهیونیستی سر داده و با این کار خود از این حکوکت ها اعلام انزجار کرده ایم.

 

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی هم پیمانانش در مقابل هرگونه ارزش انسانی و قابلیت های انسانی ایستادگی می کنند ادامه داد: کشور ما شروع کننده این مبارزه و این حرکت نمادین در روز قدس بوده و به لطف الهی امروزه این حرکت در سراسر جهان فراگیر شده است.

 

ابراهیمی با اشاره به فجایع انسانی که توسط رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی انجام می دهد بیان داشت: ما به دنبال حقوق حقه ملت ها هستیم و در برابر قوانین دروغین بشر اسرائیلی و آمریکایی فریاد برائت سر خواهیم داد.

 

فرماندار خوشاب عامل اصلی پشت و پرده تمام جنایت در کشورهای آزادی خواه  و مسلمان را افکار و نقشه های استکباری صهیونیسم بین الملل دانست و تصریح کرد: آمریکا،اسرائیل و کشورهای وابسته به آن عامل فساد بین الملی در جهان شده اند.

 

وی بااشاره به مشکلاتی که گریبان گیر کشورهای همسایه ایران شده است خاطر نشان کرد: وابستگی و فرمانبرداری برخی از کشورها در منطقه سبب به وجودآمدن این مشکلات شده است و این استکبار است که از این اوضاع بیشترین بهره را میبرد.

 

ابراهیمی با تاکید براینکه تنها چیزی که برای نظام های سلطه و استکباری کمترین ارزش را ندارد جان انسان ها است ادامه داد: خروج مسلمانان از این مشکلات نیاز مند حرکت به سوی ارزش های اسلامی دارد.

 

وی بااشاره به برگزاری راهپیمایی روز قدس درآخرین جمعه از ماه رمضان ادامه داد: متاسفانه شاهد هستیم که در همین ماه  مسلمان زیادی به علت سیاست ها و منافع رژیم های مستکبر و صهیونیستی به خاک و خون کشیده می شوند.

 

 

فرماندار خوشاب با بیان اینکه در روز قدس با لبیک به رهبری در راهپیمایی شرکت خواهیم کرد از تمامی ادارات مربوط خواست تا در برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم تعاملات لازم را انجام دهند.

 

انتهای پیام/