عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر غرب میز مذاکره را ترک کند ایران با سرعت مراحل پیشرفت هسته ای خود را ادامه خواهد .

به گزارش بصیر سبزوار ،محمد رضا محسنی در جمع خبرنگاران با اشاره به زیاده خواهی های طرف غربی اظهار داشت: در صورت ادامه زیادی خواهی ها از سوی تیم مذاکره کننده غربی و ترک مذاکرات ایران با توان بالا در مسیر پیشرفت هسته ای خود حرکت خواهد کرد.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: باشناختی که که از تیم مذاکره کننده هسته ای داریم این طرف مقابل است که باید تصمیم بگیرد به توافق خوب با ایران تن دهد و یا عقب نشینی کرده و میز مذاکره را ترک کند.

 

محسنی با بیان اینکه سخنان رهبری برای تمام افراد فصل الخطاب خواهد بود تحریح کرد: حمایت از تیم هسته ای در این برهه حساس از مذاکرات سبب افزایش قدرت چانه زنی آنها خواهد شد.

 

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با بیان اینکه مذاکرات در مراحل پایانی خود بسر می برد عنوان کرد: باید سخنان رهبری را در ذهن خود قرار دهیم و با مدنظر قرار دادن صحبت های ایشان،به تیم مذاکره کننده در رسیدن به توافق خوب کمک کنیم.

 

وی با اشاره به مذاکرات سخت با ۵+۱ادامه داد: تیم مذاکره کننده هسته ای بر سر اصول جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات تاکید دارد.

انتهای پیام/