معاون عمرانی فرماندار سبزوار گفت: 62 هزار متر اصلاح شبکه فاضلاب و تعویض لوله های آب در برخی مناطق سبزوار از ضروریات کارهای مدیریت شهری است.

محمد کلاته در گفتگو با بصیر سبزوار در ارتباط با موضوع قطعی آب در سبزوار اظهار داشت: قسمتی از لوله های آب به دلیل همخوان نبودن سایز لوله ها با یکدیگر باعث ترکیدگی آن شده است.

 

وی با بیان اینکه به دلیل گرمای هوا و مصرف زیاد مشترکین احتمال وجود این مشکل باز هم وجود دارد، افزود: در حال حاضر مخزن های آب خوب شده و با تلاش همکارانمان تا امشب معضل قطعی آب برطرف خواهد شد.

 

معاون عمرانی فرماندار با اشاره به فرسودگی شبکه فاضلاب و لوله های آب شهرستان سبزوار بیان داشت: درخواست های لازم برای رفع این معضلات انجام شده ولی حل این مشکل نیاز به اعتبارات خاص دارد.

 

کلاته با بیان اینکه در بحث فاضلاب در ۳۳ نقطه از شهر باید اصلاح شبکه انجام شود، تصریح کرد: ۶۲ هزار متر اصلاح شبکه فاضلاب و تعویض لوله های آب در برخی مناطق سبزوار از ضروریات کارهای مدیریت شهری است.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه فضای سبز حق استفاده از آب شرب در پارک ها را ندارد، خاطر نشان کرد: به شرکت آب و فاضلاب شهری مبنی بر برخورد قاطع و جمع آوری کنتورهای موجود در سطح پارک های سطح شهر تذکرات لازم را داده ام.

 

وی با درخواست از مردم در رعایت مصرف آب اضافه کرد: مردم و همه دستگاه هایی که از آب شرب استفاده میکنند باید در این امر مهم صرفه جویی را در اولویت کاری خود قرار دهند.

 

انتهای پیام/