معاون سیاسی وامنیتی فرماندار گفت: شرکت در راهپیمایی روز قدس به منزله اعلام بیداری و انزجار از رژیم صهیونیستی است.

به گزارش بصیر سبزوار،حسین میردشتی در جلسه هماهنگی مراسم روز جهانی قدس با بیان اینکه مردم روزه دار ومومن سبزوار همچون سال گذشته در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد اظهار داشت: شرکت در این راهپیمایی به منزله وحدت بین مسلمانان و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی است.

 

وی با اشاره به اینکه این روز یادگاری از امام راحل (ره) می باشد تصریح کرد: شرکت در راهپیمایی روز قدس تکلیف ملی و در راستای حمایت از اهداف نظام جمهوری اسلامی می باشد.

 

میردشتی با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی روز قدس سبب بیداری بیشتر و افزایش بصیرت مسلمانان خواهد شد خاطر نشان کرد: ملت ما بار دیگر با برگزاری پرشکوه این روز با اعلام برائت از رژیم ددمنش صهیونیستی خط بطلانی بر تمامی اهداف مستکبران خواهند کشید.

 

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار سبزوار با تاکید بر هماهنگی بین ادارات و ارگان های مرتبط ادامه داد: تعامل همه دستگاههای اجرایی برای هرچه باشکوه تر این روز و حضور گسترده مردم صورت گیرد.

 

وی با دعوت از اقشار مختلف مردم ولایتمدار دیار سربداران برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، مسیر راهپیمایی سبزوار را از میدان کارگر به طرف جایگاه نماز جمعه این شهرستان اعلام کرد.

 

انتهای پیام/