رییس جمعیت هلال احمر سبزوار از توزیع غذای گرم و سبد کالا در بین محرومین شهرستان سبزوار و خوشاب خبر داد.

رضا شهرآبادی در گفتگو با بصیر سبزوار اظهار داشت: اجرای طرح همای رحمت با توجه به سنت حسنه اطعام فقرا و مستمندان توسط امام علی(ع) در دستور کار جمعیت هلال احمر سبزوار قرار گرفته است.

 

وی با بیان اینکه اجرای این طرح با کمک های خیرین و به همت داوطلبین جمعیت در حال برگزاری است، افزود: سبد کالای نیازهای اساسی یک خانواده با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیون ریال تهیه و در بین مردم توزیع شده است.

 

رییس جمعیت هلال احمر سبزوار با اشاره به اینکه هر سبد کالا ۱۴۰ هزار تومان ارزش ریالی دارد، تصریح کرد: یک کیسه برنج ایرانی، یک عدد مرغ، یک بسته خرما، یک عدد رب، دو بسته ماکارونی، یک بسته پنیر و یک عدد روغن سه کیلویی محتوای این سبد ها را شامل می شوند.

 

شهرآبادی با بیان اینکه این سبد کالا در مناطق محروم شهرستان خوشاب و برخی روستاهای بخش روداب سبزوار توزیع می گردند، بیان داشت: این مردم تماما از مددجویانی هستند که به دلیل مشکلاتی قادر به تهیه نیازهای اساسی خود نیستند.

 

این مسئول در ادامه با اشاره به برگزاری ۱۲ مراسم افطاری توسط جمعیت هلال احمر در شهرستان سبزوار، اعلام کرد: این مراسم با عنوان سفره های مهربانی و با اعتباری بالغ بر ۳۴۰ میلیون تومان تاکنون میزبان ۳۳۰ نفر از همشهریان گرامی بوده است.

 

وی در انتها با تقدیر از زحمات خیرین و داوطلبین برای رفع مشکلات قشر محروم جامعه، گفت: امیدواریم که با عنایت خداوند متعال و با تلاش مسئولین و مردم عزیز شاهد هیچ گونه مشکلی در سطح جامعه نباشیم.

 

انتهای پیام/