فرماندار خوشاب گفت: کمبود مراکز خرید تضمینی گندم نباید باعث سرگردانی کشاورزان در تحویل گندم شود.

به گزارش بصیر سبزوار،حسین ابراهیمی کردیانی در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به وجود تنها یک مرکز خرید گندم از کشاورزان بیان داشت: نباید کشاورزان به عنوان تولید کنندگان کشور برای  تحویل  محصول خود به مراکز خرید دولتی سرگردان باشند.

 

وی با بیان اینکه کشاورزان رکن اقتصاد مقاومتی در کشور هستند تاکید کرد: از دستگاه های اجرایی انتظار داریم با تعامل و همکاری پیگیر برطرف کردن مشکل کشاورزان باشند.

ابراهیمی با اشاره به ابلاغ برنامه ششم توسعه از سوی مقام معظم رهبری ادامه داد: توجه به شهرستان های کمتر برخوردار در این برنامه می تواند زمینه شکوفایی اقتصادی و توسعه این مناطق را فراهم آورد.

 

وی با بیان اینکه ظرفیت های فراوانی در این شهرستان ها به علت مغفول ماندن هدر می روند خاطر نشان کرد: برای توسعه یافتگی و عملیاتی شدن برنامه های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری باید نگاهی فراگیر و همه جانبه به تمام نقاط کشور شود.

 

فرماندار خوشاب تصریح کرد: کار کردن در شهرستان های محروم نیازمند روحیه جهادی است و تنها با این روحیه است که می توان بر مشکلات فائق آمد.

 

وی همچنین با بیان اینکه انتخابات مجلس را پیش رو داریم و استارت فرآیند برگزاری انتخابات در سطح کشور و استان خورده است، افزود : وظیفه ما فراهم کردن بستر برگزاری باشکوه انتخابات با مشارکت حداکثری مردم است .

 

انتهای پیام/