مشکل قطعی آب در سبزوار به روز چهارم خود رسیده و در برخی نقاط اعلام کرده اند که تا دو روز دیگر قطعی آب ادامه خواهد داشت.

به گزارش بصیر سبزوار، چند روزی است که به علت ترکیدگی لوله آب در محور شاهرود- سبزوار در محدوده بفره آب برخی مناطق سبزوار قطع شده است.

 

قطعی آبی که هر چند مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری سبزوار اعلام کرده بود احتمالا دو روز به طول بیانجامد ولی به روز چهارم خود رسیده و در برخی نقاط اعلام کرده اند که تا دو روز دیگر قطعی آب ادامه خواهد داشت. شایعاتی نیز در بین مردم دهان به دهان مبنی بر جیره بندی آب از سوی مدیریت آب شهرستان می چرخد که باز هم اگر چنین باشد چرا اطلاع رسانی دقیقی صورت نگرفته است؟

 

این مشکل در سطح شهر و همزمان با گرمای شدید هوا و روزه داری مردم عزیز باعث اعتراض شدید مردم دیار سربداران به عملکرد مدیریت آبفای شهرستان شده و مردم در ساعات پایانی شب گذشته و تا نزدیک سحر برای تهیه آب با دبه هایی در دست به سمت پارک ها و مکان هایی که آب در آن موجود است مراجعه کرده اند. مدیریت آب سبزوار مدعی است که گشت‌هایی را برای برخورد با مسرفان آب راه انداخته و ترکیدگی لوله اصلی انتقال آب را بهانه قطع دو روزه آب اعلام می‌کند.

 

برای مردم سوال ایجاد شده است و در تماس با رسانه ها این امر را جویا می شوند که رفع مشکل ترکیدگی یک لوله چقدر زمان لازم دارد که هنوز این مشکل بر طرف نشده است؟ اگر چه همه میدانند که مشکل اصلی مدیریتی است که بر صندلی آب سبزوار تکیه زده و مردم را با نبود بودجه، فرسودگی لوله های آب و…. معطل میکند. البته دیر هنگامی است که مردم سبزوار از عملکرد مدیریت مذکور گلایه های متعددی داشته و حتی برخی برای رساندن اعتراض خود در جلوی درب فرمانداری شهر تجمع کرده اند.

 

آقایان به هوش باشید که صندلی ریاست برای پُز دادن نیست، بلکه برای رفع و رجوع مشکلات و مسائل مردم و شهر است و اگر توانایی حل مشکل قطعی آب را ندارید؛ حضورتان در این پست‌ها “خدمت” نام نخواهد داشت.

 

انتهای پیام/