معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار صبح امروز به مناسبت روز صنعت و معدن، از شهرک های صنعتی شماره یک و دو سبزوار بازدید کرد.

به گزارش بصیر سبزوار، معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار به همراه رمضانعلی سبحانی فر، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و نیز جمعی از مسئولان شهرستان از شهرک های صنعتی سبزوار بازدید به عمل آورد.

 

فرماندار ویژه سبزوار پس از عرض تبریک به مناسبت روز صنعت و معدن ، در نشست بررسی مسائل و مشکلات واحد های صنعتی حضور یافت.

 

احمد برادران در ابتدای این جلسه از تلاش مسئولین شرکت شهرکهای صنعتی سبزوار تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت : با همه کارهای خوبی که انجام پذیرفته است اما هنوز تا نقطه آرمانی که مدنظر ما و صنعتگران منطقه است فاصله وجود دارد که باید با همدلی و همکاری مسئولین استان و شهرستان به حل موارد اقدام لازم صورت گیرد .

 

احمد برادران با اشاره به اینکه آمده ایم تا مشکلات صنایع شهرستان را حل کنیم گفت: با تمام توان خود پیگیر مشکلات صنعتگران هستیم.

 

وی با بیان اینکه نگاه دولت توسعه‌گرایی و کمک به رفع مشکلات صنعت و اشتغالزایی در منطقه است، تصریح کرد: فرمانداران و کارکنان دولت نیز باید از این نگاه تبعیت کنند و در راستای توسعه و پیشرفت گام بردارند تا مشکلات به وجود آمده ناشی از سیاست‌های نادرست گذشته برطرف شود.

 

گفتنی است در ادامه این بازدید احمد برادران، فرماندار شهرستان سبزوار و سبحانی فر، نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی در خصوص پیگیری مشکلات گاز و تلفن شهرک های صنعتی شماره دو سبزوار، قول مساعدت دادند.

 

یادآور می شود شهرک صنعتی سبزوار در کیلومتر ۱۵ جاده سبزوار – شاهرود واقع شده است.

 

انتهای پیام/