رئیس شرکت برق سبزوار گفت: شرکت برق منطقه خراسان رضوی هیچ گونه اعتباری را برای سکونتگاههای غیر رسمی اختصاص نمی دهد.

به گزارش بصیر سبزوار،هادی انبیایی با اشاره به سهیم بودن شرکت برق در ساماندهی سکونتگاههای غیر رسمی در سبزوار اظهار داشت: تکمیل شبکه برق رسانی در این مناطق نیازمند اعتباری مختص است که متاسفانه شرکت برق منطقه خراسان هیچگونه اعتباری را برای این مهم در نظر نگرفته است.

 

وی با بیان اینکه مهم ترین مشکل در اجرای شبکه های برق رسانی در شهر کمبود اعتبار این شرکت است ادامه داد: متاسفانه پروژه هایی مانند مسکن مهر به صورت موقت به اجرا درآمده است و هیچ سرفصلی نیز در اعتبارات شهرستان ندارد.

 

انبیایی بااشاره به اجرای طرح های هادی در روستا ها از طریق بنیاد مسکن خاطر نشان کرد: در اجرای این طرح ها نیاز به جابجایی تیرهای برق در روستا است که این امر نیز مستلزم صرف هزینه و تخصیص اعتبار لازم از سوی استان دارد و متاسفانه محدودیت اعتباری در این زمینه نیز گریبان گیر سبزوار است.

 

انبیایی به اجرای پروژه‌های عمرانی شهرداری سبزوار نیز اشاره کرد و گفت: برای اجرای روشنایی در این پروژه‌ها به اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان نیازمندیم که شرکت توزیع برق استان نیز در این زمینه کمک مالی به ما نمی‌کند.

وی با اشاره به اجرای پروژه‌های برق‌رسانی به روستاهای بالای ۱۰ خانوار شهرستان نیز گفت: ما برای برق‌رسانی به هرکدام از این روستاها به اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان نیازمندیم که با وضعیت فعلی اختصاص اعتبارات اجرای پروژه امکان‌پذیر نیست.

 

انتهای پیام/