کارشناس مرکز تخصصی مهدویت گفت: برای داشتن سبک زندگی منتظرانه باید عمل به دستورات الهی را در اولویت زندگی خود جای دهیم.

به گزارش بصیر سبزوار، حجت الاسلام و المسلمین هادی حسین پور در جمع مردم سبزوار اظهار داشت: نیت به معنی قصد است و نسبت به نوع اعمال ها نیت ها نیز متفاوت است.

 

وی با اشاره به اینکه نکته ی دومی که در نیت مهم است قصد قربت است، افزود: این مهم را باید انسان خودش انجام دهد و طبق نظر شرع هیچ کسی نمی تواند بجای ما قصد قربت کند.

 

کارشناس مرکز تخصصی مهدویت با اشاره به سبک زندگی منتظرانه ادامه داد: راه و روش زندگی و مجموعه ای از آداب ها، ارزش ها، عقاید و فعالیت ها را می توان در زمره سبک زندگی به شمار آورد.

 

حسین پور با اشاره به کاهش آمار جرایم در ماه مبارک رمضان بیان داشت: سبک زندگی در این ماه تغییر می کند و با عوض شدن این نوع زندگی خروجی ها نیز عوض می گردد.

 

وی با بیان اینکه تاکید اسلام به انجام فریضه نماز به خاطر این است که سبک زندگی می آورد، تصریح کرد: عقاید بر حسب نوع سبک زندگی ما دچار تحول است.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه سبک زندگی ایرانی نوع تغذیه خاصی داشته است، خاطر نشان کرد: رفته رفته با تغییر سبک زندگی ایرانیان نوع تغذیه نیز متفاوت شده و در رفتار ما نیز تاثیر گذار بوده است.

 

کارشناس مرکز تخصصی مهدویت با اعلام اینکه طبق بررسی های صورت گرفته ۵۵ درصد مردم از ماهواره استفاده میکنند، گفت: کسی که اهل ماهواره شود کم کم ترک سجده خواهد کرد.

 

انتهای پیام/