رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت:وظیفه فرانسه ایجاد اخلال درروند مذاکرات است.

به گزارش بصیر سبزوار،محمد رضا محسنی ثانی در جمع خبرنگاران با اشاره به بکاربردن الفاظ تهدید آمیز وزیر امور خارجه در مذاکرات اظهار داشت: فرانسه همیشه نقش بازیگر بد مذاکرات رابازی می کند.

 

وی با بیان اینکه ضرب الاجل ۹تیر برای توافق نباید به عنوان اصل در مذاکرات در نظر گرفته شودتصریح کرد: باتوجه به زیاده خواهی ها ی غربی ها نباید به بهانه پایان فرصت تن به توافق نامه ای بدهیم که حقوق هسته ای ایران در نظرگرفته نشود.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: اظهارات منفی فابیوس اقتضا می‌کرد که جلسه دو جانبه ظریف با وی به دلیل ایفای نقش بازیگری بد فرانسویان در مذاکرات و  اخلال در روند آن لغو شود.

 

نماینده مردم سبزوار درمجلس خاطر نشان کرد: فرانسه در مذاکرات همیشه به دنبال منافع خود و باج خواهی از کشورهای حاشیه خلیج فارس بوده و همچنین با نگاهی به سوی رژیم صهیونیستی سعی در برآورده کردن خواسته های این رژیم نیز می باشد.

 

محسنی با اشاره به تمدید مکرر مذاکرات اینگونه عنوان کرد: نباید این تمدید ها باعث فرسایشی شدن مذاکرات شود و تمدید تنها زمانی موفق است که منجر به حصول نتیجه مثبت برای احقاق حقوق ایران شود.

 

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی با تاکید برخطوط قرمز هسته ای ایران خاطر نشان کرد: ایران به هیچ عنوان بازرسی از مراکز نظامی و یا بازجویی از دانشمندان خود را برنمی تابد واین موضوع بارها مورد تاکید مجموعه نظام بوده است.

 

انتهای پیام/