رئیس دادگستری سبزوار گفت: مکتب تشیع با عدالت اجین است وآنان که 37 سال است مارا تروریست می خوانند از عدالت جمهوری اسلامی هراس دارند.

 

به گزارش بصیر سبزوار حجت الاسلام مهدی سیدآبادی در مراسم گرامی داشت آیت الله بهشتی و ۷۲ دوتن از یاران انقلاب اظهارداشت: تشیع با مظلومیت شروع شده و با مظلومیت ادامه پیدا کرده است و شهید بهشتی نیز از مظلومان این مذهب در تاریخ خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه استکبار جهانی از سوی ایران و تشیع احساس خطر می کند تصریح کرد: تمام بهانه جویی های غرب بر سر مسائل هسته ای از پیشرفت علمی ایران و نفوذ آن در جهان می باشد.

 

سیدآبادی خاطر نشان کرد: ما استفاده انرژی هسته ای صلح آمیز را برای همه کشورها می خواهیم و این مسئله برخواسته از عدالت حکومت شیعی ایران است.

 

رئیس دادگستری سبزوار با بیان اینکه کشور ما با توجه به فقه غنی و خواستگاه اسلامی خود استفاده از سلاح های کشتار جمعهی هسته ای را حرام می داند و هیچ گاه در راه دسترسی به این تجهیزات برنیامده است.

 

وی این حرف را بالاتر از بسیاری از قانون های غربی دانست و تاکید کرد: فتوای مقام معظم رهبری مبنی بر حرام بودن استفاده از این سلاح ها به اتکای مکتب اسلام است و در صورتی که غرب بارها نقض قانون های خود را مرتکب شده است.

 

سیدآبادی با بیان اینکه غرب با مسئله ولایت و عدالت طلبی ایران مشکلی دارد تاکید کرد: اگر ایران این تضمین را بدهد که از مظلومان در سرتاسر جهان دفاع نخواهد کرد حمایت های غرب به سوی ایران خواهد بود مطلوب ترین نظام از نظر غربی ها خواهیم بود.

 

 

انتهای پیام/