رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای بیمه کردن مطالبات به حق مردم است.

محمد رضا محسنی ثانی در گفتگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه خطوط قرمز هسته ای ما در مذاکرات مشخص شده است اظهار داشت: دستاوردهای هسته ای نتیجه تلاش دانشمندان و محققان ایرانی است و ما اجازه نخواهیم دادتا این تلاش با زیاده خواهی دشمنان از دست برود.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرح نشان از هم دلی مجموعه حاکمیتی نظام است تاکید کرد: این طرح پس از تصویب به صورت قانون درآمده و لازم اجرا خواهد بود.

 

وی ادامه داد: انرژی هسته ای ازجمله مهم ترین پتانسیل های کشور است و مجلس عزم جدی بر حفظ این دستاورد ها که خواسته به حق مردم است داشته و در حراست از این سرمایه که با تکیه بر توان داخلی به دست آمده از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد بود.

 

محسنی به زیاده خواهی کشورهای مذاکره کننده تحت عنوان ۵+۱اشاره کرد و تصریح کرد: این کشورها به تبعیت از آمریکا سعی در به انحراف بردن توان پیشرفت ایران دارند و نظام جمهوری اسلامی به صورت قاطع در برابر این زیاده خواهی ها ایستادگی خواهد کرد.

 

عضو کمیسیون امنیت داخلی مجلس با بیان اینکه تصویب این طرح با نگاه پشتیبانی از تیم مذاکره کننده انجام گرفته است اضافه کرد: این طرح قدرت چانه زنی مسئولان مذاکره کننده را بالا خواهد برد.

 

انتهای پیام/