تحلیگر مسائل سیاسی گفت: استراتژی امریکا استکبار گری است و متحد شدن با این استراتژی بر خلاف تمامی آرمان های انقلاب اسلامی است.

امین کوشکی تحلیگر مسائل سیاسی در گفتگو با بصیر سبزوار گفت: تجربه رابطه آمریکا نشان داده است که این کشور به دنبال نگاه از بالا به پایین و به صورت کلی استعمارگری و استکبارگری است.

 

وی ادامه داد: امروزه می بینیم کشورهایی که دست گدایی به سوی آمریکا دراز کرده اند به هیچ پیشرفتی نرسیده اند و این ایران است که با تکیه برتوان داخلی خود در راه بدل شدن به قدرت اول منطقه است.

 

کوشکی تصریح کرد: استراتژی دیگر این کشور از بین بردن نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است و اینکه ما امیدوار باشیم روزی با آمریکا متحد شویم به این معنی است که آرزوی از بین رفتن کشور خود را داشته باشیم.

 

این تحلیگر مسائل سیاسی با اشاره به حمایت های آمریکا از رژیم صهیونیستی خاطر نشان کرد: استراتژی های ایران و آمریکا درست در جهت عکس یکدیگر هستند و ایران هیچ گاه موافق منافع نابه جا و ظلم های این کشور نخواهد شد.

 

وی به سخنان رهبری در مورد مذاکره با آمریکا نیز اشاره کرد و افزود: ایشان نیز به صراحت اعلام کرده اند که این مذاکرات تنها در مورد مسائل هسته ای است و مادر مورد مسائل دیگر دراین مذاکرات صحبت نخواهیم کرد.

 

کوشکی مرگ بر آمریکا را نتیجه همین خوی استکبار ستیزی ملت ایران دانست و افزود: حضور پررنگ آمریکا در وقایعی مانند جنگ ایران و عراق و ظلم هایی که به ایران روا داشت هیچ گاه از ذهن ملت پاک نخواهد شد.

 

وی سابقه تاریخی آمریکا در عهد شکنی و نقش آن را در فتنه ۸۸ را نشان از استراتژی این کشور بیان و اضافه کرد: هر زمان که ما با آمریکا رابطه داشته ایم ضررهایی را متوجه کشور کرده ایم.

 

انتهای پیام/