صبح امروز و با حضور جمعی از مسئولین جلسه شورای عالی اندیشی و همفکری جامعه بسیج زنان سبزوار برگزار شد.

به گزارش بصیر سبزوار، رییس شورای عالی اندیشه و همفکری بسیج جامعه زنان سبزوار در آیین این مراسم اظهار داشت: این شورا از سال ۹۰ بنا بر دستور فرماندهی سپاه امام رضا(ع) در شهرستان سبزوار تشکیل و تا امروز بیست و چهار جلسه آن برگزار شده است.

 

فاطمه کاشکی با بیان اینکه در سال جاری این دومین جلسه ای است که در خدمت اعضای این شورا هستیم، افزود: وظیفه این شورا بررسی مشکلات حوزه بانوان در ادارات و مکان های مختلف و پالایش و رفع این معضلات با تعاملات شهرستانی است.

 

مدیر حوزه علمیه نرجس خاتون(س) بیان داشت: این مشکلات بعد از بررسی در این کارگروه اولویت بندی شده و به دفتر مقام معظم رهبری ارسال می گردد.

 

وی با اشاره به اینکه اولین بازخورد جمع بندی این موارد تعامل بیشتر در رفع مشکلات بانوان سبزواری است، تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش تمام اعضا و همفکران توانسته ایم تا حدودی این مشکلات را برطرف کنیم.

 

رییس شورای عالی اندیشه و همفکری بسیج جامعه زنان سبزوار خاطر با تاکید بر اینکه فقر فرهنگی، طلاق، بیکاری و اعتیاد جامعه امروز ما را تهدید جدی میکنند، خاطر نشان کرد: استفاده از ظرفیت تمام ادارات، نخبگان و صاحبنظران ما را در انجام این رسالت مهم یاری خواهد رساند.

 

انتهای پیام/