مسئول کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان سبزوار گفت:حجت الاسلام هادی حسین پور از ششمین شب ماه مبارک رمضان مطابق با اول تیر ماه 94 با موضوع خانواده ی طراز اسلامی به ایراد سخن خواهد پرداخت.

علیرضا رادمان در گفتگو با بصیر سبزوار اظهار داشت: از آنجایی که واحد بنیادین جامعه خانواده  است و اگر خانواده که اساس جامعه می باشد دچار مشکل گردد علاوه بر مشکل درونی به جامعه هم آسیب خواهد رسید لذا پرداختن به مقوله خانواده از اهمیت بسزایی برخوردار است.

 

وی با اشاره به اینکه عمل به آموزه های دینی، خانواده ها را از آسیب های اجتماعی و تهاجمات فرهنگی مصون خواهد داشت، افزود:  کانون فرهنگی هنری دارالعلم قرآن، هیئت رزمندگان اسلام سبزوار و خادمین مسجد الغدیر با دعوت از خطیب توانا حجت الاسلام حسین پور در نظر دارند با برگزاری این محافل سخنرانی سطح آگاهی مردم را افزایش دهند چرا که خانواده هایی که به معیار دینی نزدیک نباشند آسیب پذیر تر خواهند بود.

 

مسئول کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان سبزوار خانواده اسلامی را منشاء آرامش، نشاط، پویایی، محبت و مودت دانست و بیان داشت: مساجد بهترین مکان جهت شناخت و تبلیغ مولفه های خانواده اسلامی است و استفاده از ماه مبارک رمضان در جهت افزایش سطح آگاهی  جوانان وظیفه اصلی مراکز دینی و فرهنگی می باشد.

 

شایان ذکر است سخنرانی حجت الاسلام حسین پور بمدت پنج شب از دوشنبه  ۵ رمضان ساعت ۲۲ در مسجد الغدیر برگزار خواهد شد و پس از آن حجت الاسلام بدری بمدت۸ شب نیز سخنرانی خواهند نمود.

 

انتهای پیام/