مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره‌های نظام پرستاری با رقابت 33 کاندیدا در سبزوار برگزار شد.

مهدی بازقندی در گفتگو با خبرنگار بصیر سبزوار اظهار داشت: چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره‌های نظام پرستاری روز جمعه با استقرار یک صندوق ثابت در محل ستاد مرکزی دانشگاه و ۲ صندوق سیار برای بیمارستاهای شهیدان مبینی ، امداد شهید دکتر بهشتی و واسعی سبزوار و دیگر صندوق برای بیمارستانهای قمربنی هاشم شهرستان جوین و ولی عصر شهرستان جغتای آغاز شد .

 

وی با بیان اینکه در این رقابت ۳۳ نفر شرکت کرده اند، افزود: از این تعداد ۹ نفر انتخاب شده اند که در بین آنها  ۶ نفر پرستار، دو نفر بهیار، یک نفر اتاق عمل و هوشبری عضو هیئت مدیره می باشند.

 

وی عنوان کرد: در گروه پرستاری آقایان حمید ثقینی کاخکی، مهدی حبیبی، علی شم آبادی، هادی عابدی، سید علی موسوی و پور رضا ابراهیمی و در گروه بهیاری خانم پروانه سراج و اقای عقیل محمد رضایی و در گروه  اتاق عمل ، هوشبری و فوریت پزشکی نیز اقای محمود هنرپیشه به عنوان نمایندگان اعضای هیات مدیره‌های نظام پرستاری سبزوار انتخاب شدند.

 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تصریح کرد: برگزاری و مشارکت خوب پرستاران می تواند در آینده حرفه، پیشرفت شغلی و ارتقاء جایگاه عظیم پرستاری موثر باشد.

 

بازقندی با اشاره به اینکه باید برای رفع مشکلات این قشر خدوم برنامه ریزی مناسب داشته باشیم، خاطر نشان کرد: در حال حاضر مهمترین چالش پرستاران، کمبود تعداد پرستاران در محل ارائه خدمات است به صورتی که تعداد پرستاران در مقایسه با کشورهای منطقه و معیارهای جهانی، از نصف هم کمتر است.

 

انتهای پیام/