مدیر روابط عمومی انجمن خیرین کتاب و کتابخانه ساز حکیم از آغاز مسابقه کتابخوانی «ضیافت آسمانی» با محوریت کتاب «نیم نگاهی به آخرین وصیت امیرالمومنین(ع)» خبر داد.

حیطه در گفتگو با خبرنگار بصیر سبزوار با اعلام این خبر اظهار داشت: هدف از برگزاری این مسابقه ترویج مفاهیم نهج البلاغه و توسعه فرهنگ مطالعه در سطح شهرستان است.

 

وی با بیان اینکه باید فرهنگ مطالعه را در سطح جامعه گسترش دهیم، افزود: این مسابقه به همت انجمن خیرین کتاب و کتابخانه ساز حکیم با همکاری موسسات قرآنی شهرستان سبزوار برگزار می گردد

 

مدیر روابط عمومی انجمن خیرین کتاب و کتابخانه ساز حکیم بیان داشت: این مسابقه تا ۱۰ تیرماه ادامه خواهد داشت و به برگزیدگان جوایز نفیسی از جمله کارت هدیه، وام بدون کارمزد و…اهدا خواهد شد.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: کتاب «نیم نگاهی به آخرین وصیت امیرالمومنین(ع)» حاوی مطالبی در خصوص آخرین سفارش و وصیت حضرت علی (ع)است که در قالب ۱۶فصل تدوین شده‌ و برخی از عناوین آن وصیت امام علی (ع)به تقواـ سفارش امام علی(ع)نسبت به دنیا ـ دشمن ظالم و یاور مظلوم ـ سفارش امام علی پیرامون عمل ـ وصیت نسبت به همسایه و… می باشد.

 

به گفته حیطه، انجمن خیرین کتاب، دفتر مرکزی کانون فرهنگی هنری مساجد سبزوار، پاتوق کتاب، کلیه کتابخانه های عمومی شهرستان و… جزو مراکزی هستند که این کتاب را عرضه می‌کنند.

 

برای دانلود سوالات مسابقه بر روی این قسمت کلیک نمایید

Book-ziyafat-asemani-hakim