معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش آموزش محوری را مهم تریم ویژه گی برنامه های اوقات فراغت در سال جاری دانست.

به گزارش بصیر سبزوار، مهر آرا با بیان اینکه کلاس های اوقات فراغت زمینه مناسبی برای اشتغال آینده را فراهم خواهد کرد اظهار داشت: آموزش محور بودن این کلاس ها ازمهم ترین برنامه های اجرایی خواهد بود.

 

وی بابیان اینکه برگزاری کلاس های مورد نیاز از اهداف ستاد اوقات فراغت در شهرستان بوده است تصریح کرد:ارسال فرم های نیاز سنجی به مدارس یکی از اقدامات مقدماتی در اجرای این کلاس ها بوده است که طی آن با اظهار علاقمندی دانش آموزان کلاس ها دایر خواهد شد.

 

مهر آرا همچنین از همکاری آموزش و پروش شهرستان با سازمان فنی وحرفه ای در زمینه برگزاری کلاس ها خبرداد و اضافه کرد: برگزاری کلاس های مهارتی با همکاری سازمان فنی و حرفه ای کمک شایانی را در جهت افزایش مهارت آموزی و کارآفرینی افراد شرکت کننده در این کلاس ها خواهد داشت.

 

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش ارائه مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای را از جمله اقدامات در سال جاری دانست و خاطر نشان کرد: این گواهینامه مقدمه ای برای اخذ پروانه کسب و دریافت وام های خود اشتغالی در رشته های مربوط خواهد بود.

 

مهرآرا با اعلام اینکه بیش از ۵۳ پایگاه در حوزه کلاس های اوقات فراغت در تابستان فعال خواهند بود ادامه داد: پیش بینی می شود ۲۰هزار نفر از دانش آموزان در این کلاس ها شرکت داشته باشند.

 

انتهای پیام/