مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدا بازهم با حضور در لحظه نیاز پیام ایستادگی واطاعت از ولی فقیه را به ارمغان آوردند.

سردار یدالله جوانی در گفتگو با بصیر سبزوار با اشاره به مراسم باشکوه تشییع شهدای غواص اظهارداشت: شهدا با این حضور خود گفتند راه نجات ملت ایران در تمامی زمینه ها استقامت و دوری از ذلت است.

وی ادامه داد: غرب و در رأس آن آمریکا به دنبال افزایش فشار بر ایران است و سعی دارد تا از طریق تحریم های گوناگون ایستادگی ملت ایران را بشکند اما شهدا نشان دادند که با دستان بسته هم شعار هیهات من الذله را عملی خواهیم کرد.

 

جوانی با بیان اینکه شهدا شمع تاریخ هستند تصریح کرد: حرکت مردمی در تشییع شهدا نشان داد که ملت ایران تن به سازش نخواهد داد و مردم با این حرکت خود استمرار خود بردفاع از ولایت و انقلاب را به رخ کشاندند.

 

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه خاطر نشان کرد: حضور شهدا در میان مردم و شور و نشاط معنوی ایجاد شده خونی دوباره بود که در رگهای انقلاب جریان پیدا کرد و این حرکت برای همیشه در تاریخ جاودان خواهد ماند.

 

وی با اشاره به اهداف شوم دشمن برای دستیابی به تمامی فرصت های ایران اعم از هسته ای و غیر هسته ای تاکید کرد: تنها راه همان راه شهدا است که مبارزه با دشمنان را سرلوحه کار خود قرار داده و با اطاعت از ولی فقیه جان خود را نثار سربلندی اسلام کردند.

 

انتهای پیام/