خودزنی اصلاحاتی ها در همایش روحانی تنها نیست در سبزوار: گزینه اصلاحات در انتخابات دکتر روحانی نبوده است!!!
خودزنی اصلاحاتی ها در همایش روحانی تنها نیست در سبزوار: گزینه اصلاحات در انتخابات دکتر روحانی نبوده است!!!

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در همایش روحانی تنها نیست در سبزوار گفت: من به عنوان یک اصلاح طلب بدون رودربایسی صحبت می کنم. ما باید انتخابات را پرشور برگزار کنیم. آنقدر باید در صحنه ماند تا رقیب خسته شود. گزینه اصلاحات در انتخابات آقایان هاشمی و عارف بود و نه آقای دکتر روحانی. اصلاح طلب همیشه گزینش می کند تا اصلاحات بماند.

به گزارش بصیر سبزوار،  به مناسب سالگرد پیروزی آقای دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۲ مجلسی به همت ستاد حمایت های مردمی دولت تدبیر و امید در تالار کاشفی اداره ارشاد شهرستان سبزوار با عنوان «روحانی تنها نیست» با تاخیر یک ساعته برگزار گردید.

 

همایشی که با حضور حداکثر ۲۰۰مهمان در برنامه علیرغم تبلیغات صورت گرفته به صورت مختلف نشان داد جناب آقای دکتر روحانی واقعا تنها نیست!!!!

 

اغلب مهمانان حاضر در جلسه از مسئولین رده بالای شهرستان بودند و جای خالی مردم در جلسه ای که به همت ستاد حمایت های مردمی از جناب آقای دکتر روحانی شکل گرفته بود به شدت احساس می شد. از طرفی این سوال مطرح می باشد که آیا حضور مسئولین شهرستان که وظیفه ذاتی آن ها حمایت از دولت و اجرای دستورالعمل های ایشان می باشد در چنین جلساتی ضروری است؟

 

نوروز زاده معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت سخنران اصلی این همایش دولتی بود. وی  با اختصاص بیشتر وقت خود به صحبت هایی در خصوص اهمیت انتخابات آتی مجلس و انتقاد از رد صلاحیت های صورت گرفته در گذشته اشاره ای کوتاه به انتخابت ریاست جمهوری سال۹۲ داشته و اظهار داشت: من به عنوان یک اصلاح طلب بدون رودربایسی صحبت می کنم.

 

رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ادامه داد: ما باید انتخابات را پرشور برگزار کنیم. آنقدر باید در صحنه ماند تا رقیب خسته شود. گزینه اصلاحات در انتخابات آقایان هاشمی و عارف بود و نه آقای دکتر روحانی. اصلاح طلب همیشه گزینش می کند تا اصلاحات بماند.

 

نوروز زاده در ادامه صحبت های خود با نام بردن از یکی از سران فتنه سال ۱۳۸۸، خود را ادامه دهنده راه او دانست.

 

این صحبت ها در حالی از طرف این مسئول دولتی  مطرح می شد که مسئولین ارشد دولتی شهرستان سبزوار کوچکترین اعتراضی به سخنان وی در باب حمایت از فتنه گری م.خ و به زیر سوال بردن عملکرد دستگاه های مربوطه انجام ندادند.

 

در انتهای مراسم نیز هنگام خروج پوستر نویسنده معلوم حال کشور محمود دولت آبادی بجای پوستر رییس جمهور به میهمانان هدیه داده شد.

 

نکته قابل ذکر در این نوشته در این است که دوستان در ستاد مردمی حمایت از آقای روحانی سعی نکنند با برگزاری این قبیل مجالس که با حضور تعداد بسیار کمی از مردم برگزار می گردد در جهت تضعیف دولت که سمبل اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است حرکت کنند، چرا که همگان می دانند امت حزب الله بنا بر وظیفه شرعی خود تا زمانی که دولت در مسیر اسلام ناب محمدی(ص) و اهداف نظام اسلامی و رهبری آن گام بردارد پشتیبان آن در همه امور خواهد بود.

 

انتهای پیام/