رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: وجود راه آهن در رشد و توسعه سبزوار بسیار کمک خواهد کرد.

به گزارش بصیر سبزوار، راضیه علیرضایی ظهر امروز در جمع کارآفرینان سبزواری اظهار داشت: زمانی که بحث پذیره نویسی دارویی طه و سیمان لار در این شهر مطرح بود کسی فکر نمی کرد که اصلا در سبزوار ممکن است صنعت پا بگیرد.

 

وی با بیان اینکه امروز شاهد حضور مسئولین کشوری حوزه صنعت در این شهرستان هستیم، افزود: مشاهده این دغدغه از سوی مسئولین سبزواری برای صنعتی شدن این شهر بسیار قابل ملاحظه است.

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی تصریح کرد: ما در سبزوار راهی را شروع کرده ایم که به کمک همه احتیاج داریم تا این توسعه ادامه داشته باشد.

 

علیرضایی با اشاره به سرمایه گذاری ۱۰ هزار میلیاردی و وجود ۱۸۴ هزار نفر عائله شاغل مستقیم در بخش صنعت در خراسان رضوی عنوان کرد: خراسان رضوی در بین استان های کشور رده ششم از حیث سرمایه گذاری را به خود اختصاص داده است.

 

این مسئول با بیان اینکه متوسط واحدهایی که در استان وجود دارند بسیار کوچکتر از استان های هم رده ما می باشند، بیان داشت: تعداد بسیار زیاد واحد های کوچک که بخش خصوصی ایجاد کرده است این فاصله را ایجاد کرده است.

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی با بیان اینکه وجود راه آهن در رشد و توسعه سبزوار علی الخصوص در حوزه معدن کمک خواهد کرد، گفت: سبزوار شهری است که دارای ظرفیت های بسیاری است و وظیفه ما ایجاد بستر های مناسب در راستای توسعه این شهر است.

 

انتهای پیام/