نماینده سابق مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: بالا رفتن رشد نقدینگی، انحراف در سیستم بانکی، عدم کاهش معوقات بانکی خود گواه این است که دولت در عملیاتی کردن شعارهایش ناتوان بوده است.

احمد بزرگیان در گفتگو با خبرنگار سیاسی بصیر سبزوار، در ارتباط با عملکرد دولت اعتدال در دو سال گذشته اظهار داشت: در زمان انتخابات شعار هایی از سوی کاندیداها به مردم داده می شود که با عملکرد دولت ها متفاوت است.

 

وی با بیان اینکه این گونه شعار های انتخاباتی بیشتر جنبه سیاه نمایی و جلب نظر مردم را دارد، افزود: این یک حربه غربی است که بجز انتخابات مجلس خبرگان شما در تمام انتخابات دیگر کشور نیز متاسفانه شاهد این شعارها هستید.

 

نماینده سابق مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با شعار های انتخاباتی دکتر روحانی تصریح کرد: بالا رفتن رشد نقدینگی، انحراف در سیستم بانکی، عدم کاهش معوقات بانکی خود گواه این است که دولت در عملیاتی کردن شعارهایش ناتوان بوده است.

 

بزرگیان با اشاره به اینکه متاسفانه در بحث تولید، کار جدی صورت نگرفته است، ادامه داد: در تمام دنیا مسکن محرک صنایع بالا دستی و پایین دستی است که وضعیت راکد مسکن در کشور خود گواه رکود بدتر از تولید در کشور را دارد.

 

مشاور مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه دولت تدبیر و امید در موضوع تحریم ها آدرس غلط به مردم داده است، خاطر نشان کرد: در کشور ما تحریم ها در شدیدترین حالت ۲۰ درصد و در کمترین حالت ۵ درصد به فضای اقتصادی اثر گذار خواهد بود.

 

وی با اشاره به سخنان چند روز گذشته رییس جمهور و گره زدن آب خوردن مردم ایران به تحریم ها، عنوان کرد: این سخنان ناشی از وجود یک تفکر لیبرالیستی در مجموعه دولت است.

 

بزرگیان با بیان اینکه ضربه ای که کشور امروز از مذاکره با آمریکا به عنوان دشمن بی چون چرای جمهوری اسلامی خورده، بسیار بدتر از جریان کاخ سعد آباد در سال ۸۲ است، گفت: دولت بجای نگاه به استعدادهای داخل هنوز دستانش را به سوی استکبار دراز نگه داشته است.

 

نماینده سابق مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با نگاه به وزرای میلیاردی دولت تدبیر می بینیم که این آقایان قانون هایی را وضع می کنند که تنها ثروت خود را افزایش دهند.

 

وی با اشاره به سن بالای کابینه دولت اعتدال، اظهار داشت: متاسفانه ریسک پذیری در مجموعه دولتی به حداقل رسیده است و کشور نیاز به یک مدیریت جوان در امور اجرایی خود دارد.

 

وی با بیان اینکه دولت تدبیر بر خلاف وعده های انتخاباتی اش مذاکره را برای مذاکره انجام می دهد نه برای حل مشکلات مردم در حوزه های مختلف، تصریح کرد: اگر از من سوال کنند که اکنون که دو سال از عمر دولت می گذرد چه نمره ای به عملکرد آنها می دهید، می گویم دولت آقای روحانی مردود شده است.

 

بزرگیان در ادامه با بیان اینکه سایه شوم سیاست منفعلانه خارجی بر روی حوزه های مختلف کشور افتاده است، عنوان کرد: بهترین راهکار موجود در داشتن عملکرد مناسب توسط دولت، گوش دادن به فرامین رهبری و عذرخواهی از مردم است.

 

انتهای پیام/