معاون سیاسی سازمان بسیج گفت: اعلام حکم قطعی برای مهدی هاشمی نشان از عدالت قوه قضایه دارد.

 

عبدالله داورزنی در گفتگو با بصیر سبزوار بااشاره به محکوم شدن مهدی هاشمی به ۱۰سال حبس از سوی دادگاه اظهار داشت: این حکم که پس تحقیقات دستگاه قضایی اعلام شده است سبب خواهد شد تا مردم بدانند که در حکومت اسلامی قانون فصل الخطاب است.

 

وی با مهم خواندن برخورد با مفاسد اقتصادی در حکومت دینی ادامه داد: نوع عملکرد دستگاه و مسئولان نظام در برخورد با دولتمردان و افراد وابسته به آنها از منظر مردم بسیار مهم بوده و انتظار جامعه برخورد یکسان از سوی این دستگاه است.

 

داورزنی این حکم را زمینه ای برای سنجش آستانه تحمل دولتمردان در زمینه محکومیت منصوبینشان دانست و افزود: نوع واکنشی که این افراد در این موارد نشان خواهند داد تاثیر زیادی در جامعه خواهد گذاشت.

 

معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: ملاک مردم در جمهوری اسلامی برقرای عدالت است و محاکمه افراد از هر طبقه و وابستگی سبب خواهد شد تا مردم دلگرمی بیشتری نسبت به انقلاب و اهداف آن پیدا کنند.

 

داورزنی با بیان اینکه دستگاه قضا با محاکمه مهدی هاشمی که از منصوبین به پیشکسوتان نظام است، اقتدار خود را نشان داد، تصریح کرد: این حرکت سبب خواهد شد تا افرادی که با استفاده از رانت ها و روابط دست به فساد های اقتصادی بزنند از حاشیه امن خارج شوند.

 

وی همچنین با اشاره به جوسازی ها درزمان رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی خاطر نشان کرد: قوه قضاییه با مقابله با این فشارها و دقت کامل این حکم را صادر کرده است.

 

انتهای پیام/