مدیر کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی گفت: مسئله راه‌های روستایی سبزوار تنها با مشارکت های استانی و ملی برطرف خواهد شد.

به گزارش بصیر سبزوار، محمدرضا اخوان عبداللهیان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما در ارتباط با راه های روستایی سبزوار اظهار داشت: در حوزه راه های روستایی معدل سبزوار خیلی پایین تر از این چیزی بوده است که امروز شاهد آن هستیم.

 

وی با بیان اینکه با تلاش های صورت گرفته در دولت یازدهم وضعیت مناسبتری در راه های روستایی سبزوار را شاهد هستیم، افزود: مشارکت های مردمی و بودجه های ملی و استانی توانسته است تا حدودی این شاخص ها را بهبود ببخشید.

 

مدیر کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی ادامه داد: با تمام این تفاسیر هنوز شهرستان سبزوار با میانگین کشوری فاصله زیادی دارد.

 

اخوان با اشاره به وجود هزار و ۱۵۳ کیلومتر راه روستایی در شهرستان سبزوار، تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تامین اعتبار آسفالت راه‌های روستایی به این شکل است که بخشی از هزینه‌ها به صورت تهیه قیر از طرف وزارتخانه، بخش دیگری از اعتبارات به صورت استانی و بخشی دیگر از سوی مشارکت مردمی تامین شود تا شاهد برطرف شدن این مشکل باشیم.

 

انتهای پیام/