رییس شورای شهر سبزوار عرضه محصولات فرهنگی و هنری را بهترین راهکار برای حل مشکل اعتیاد، بیکاری و طلاق در سبزوار عنوان کرد.

به گزارش بصیر سبزوار، کاظم کرامت صبح امروز(سه شنبه) در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر که با عنوان کارگروه تخصصی زنان برگزار شده بود، اظهار داشت: از ابتدای انقلاب تاکنون وضعین اقتصادی مردم بسیار بهبود یافته و خدمات زیادی را علاوه بر شهرها در روستا ارائه کرده ایم اما این اقدامات هیچ کدام موثر نبوده اند.

 

وی عدم ارائه محصولات فرهنگی و تولید های هنری را سبب ایجاد اعتیاد و گسترش طلاق در جامعه دانست و تصریح کرد: در حال حاضر معضلات اصلی شهر به وضوح قابل روئیت است و ما باید در پی راه حل باشیم.

 

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر نیز در این جلسه با بیان اینکه در این مدت بیشتر به بخش فرهنگی کمیسیون توجه شده است، تاکید کرد: ورود به حوزه اجتماعی امری بسیار مهم است که باید در دستور کار کمیسیون و شورا قرار گیرد.

 

مهدی مقصودی ادامه داد: عدم وجود فضای شهری مناسب، سبب بروز جرم خواهد شد و باید سعی شود در اجرای برنامه ها از موازی کاری دوری کرده و در راستای هم افزایی گام برداریم.

 

تعصبی عضو شورای شهر نیز در این جلسه بیان کرد: در حال حاضر در برخی از موارد با بحران روبرو شده ایم و مهمترین اقدام در زمان بحران جلوگیری از سرایت آن به نقاط دیگر خواهد بود.

 

انتهای پیام/