رئیس اداره بهزیستی از فعالیت 70 موسسه خیریه در سبزوار خبر داد.

 

به گزارش بصیر سبزوار،مرضیه کسرایی در همایش تجلیل از خیرین بهزیستی سبزوار اظهار داشت: در حال حاضر ۷۰موسسه خیریه در سطح شهرستان در حال فعالیت هستند و این تعداد موسسات نشان از روحیه و فرهنگ امدادی و کمک در بین جامعه دارد

 

وی همچنین با بیان اینکه در برخی از موسسات بیش از ۹۰ درصد فعالیت ها با کمک خیرین اداره می شود ادامه داد: این کمک ها در حوزه های درمانی تامین مسکن و اشتغال معلولین هزینه خواهد شد.

 

کسرایی همچنین باتقدیر از خیرین این سازمان خاطر نشان کرد: در سال گذشته اقدام به راه اندازی مرکز نگکداری شبانه روزی کودکان بی سرپرست با مبلغی بالغ بر۴۰۰میلیون تومان کردیم که خوشبختانه بیش از یک سوم این مبلغ توسط یک خیر تامین شد.

 

رئیس اداره بهزیستی سبزوار با اشاره به نیاز مناطق حاشیه ای شهر به حمایت گسترده این سازمان تاکید کرد: ساخت مجتمع خدمات بهزیستی با زیربنای ۱۸۰۰مترمربع در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

 

وی با اشاره به تحت پوشش بودن ۱۴ هزار خانوار نیازمند به مددکاری در بهزیستی یکی از بزرگترین مشکلات این خانوارها را تامین مسکن دانست و افزود: در سال جاری با نگاه اولویتی به این بخش ۶۰۰۰مسکن برای تحویل به خانواده های دارای دو معلول و بیشتر در سطح کشور ساخته خواهد شد که سهم سبزوار از این رقم ۱۰۰خانوار خواهد بود.

 

کسرایی همچنین با تقدیر از خیرین این سازمان خاطر نشان کرد: خیرین بازوی توانمند سازمان در راه رسیدن به اهداف و تامین نیازهای افراد تحت پوشش هستند.

 

همچنین در پایان مراسم از بیش از ۲۷۰خیر این سازمان تقدیر به عمل آمد.

 

انتهای پیام/