مشاور شهردار و سرپرست روابط عمومی شهرداری سبزوار گفت: در شب ولادت فرخنده منجی عالم بشریت حضرت قائم آل محمد (عج)، آسمان پارک شهدای گمنام شهر سبزوار نور افشانی می شود.

به گزارش بصیر سبزوار به نقل از روابط عمومی شهرداری سبزوار، قاسم دارینی ضمن تبریک و شادباش خجسته سالروز ولادت حضرت مهدی موعود(عج) اظهار داشت: در راستای ایجاد شور و نشاط شهروندی مراسم نور افشانی در پارک شهدای گمنام انجام خواهد شد.

 

 

 

وی افزود: در تلاش هستیم میادین و خیابان ‌های اصلی شهر را آذین ‌بندی نموده تا محیطی در خور این ایام در سطح شهر پدیدار گردد.

 

 

دارینی همچنین با اشاره به همزمانی مناسبت های گوناگون در خردادماه گفت: با توجه به همزمانی نیمه شعبان، ارتحال امام و قیام ۱۵ خرداد، نوع اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری در این ایام به گونه ای است که چهره انقلاب، امام راحل، نیمه شعبان و قیام ۱۵ خرداد را به خوبی ترسیم کند.

 

 

وی خاطرنشان کرد: برگزاری همزمان مراسم ارتحال حضرت امام با مراسم نیمه شعبان باید به گونه ای صورت خواهد گرفت که هم شان حضرت امام (ره) رعایت شود و هم مردم به خوبی بتوانند از فضایل نیمه شعبان بهره مند شوند.

 

 

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهراری سبزوار هم در این رابطه گفت: نورپردازی خیابان قائم، میادین پست و تلگراف، صاحب الزمان(عج) برپایی ایستگاه صلواتی با همکاری حوزه معاونت بسیج ادارات در شهدای گمنام در دستور کار است.