عکاس سبزواری رتبه برتر سوگواره‌ی ملی عكس «هیأت» را از آن خود کرد.

به گزارش بصیر سبزوار، هادی دهقان پور عکاس سبزواری با عکس«هیأت قنادهای سبزوار» موفق شد در بخش اصلی، مقام سوم سوگواره‌ی ملی عکس «هیأت» را از آن خود کند.

 

گفتنی است سومین سوگواره‌ی ملی عکس هیأت در دو بخش اصلی (اطلاع‌رسانی از هیات) و بخش جنبی (آیین‌های عزاداری و عکس‌های قدیمی، فضاسازی و طراحی دکور هیأت) با حضور جمعی از مسئولان، هنرمندان و خانواده‌های معزز شهدا به میزبانی شهر قم برگزار شد.

 

همچنین این هنرمند سبزواری توانست در بخش حرفه‌ای سومین جشنواره‌ی سراسری عکس «قاب‌های بهشتی» با عکس «مادر دو شهید» نیز مورد تقدیر هیأت داوران قرار گیرد.

 

لازم به ذکر است هادی دهقان پور متولد ۱۳۵۹ در مشهد و کارمند دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار است که سابقه ۹ سال عکاسی، تدریس دوره‌های عکاسی انجمن سینمای جوانان ایران و عضور شورای سیاست گذاری خانه عکاسان سبزوار  و.. را در پرونده کاری خود دارد.

 

این هنرمند فرهیخته تاکنون موفق شده است ۱۰ موفقیت بین‌المللی، ۲۲ مقام اول تا سوم کشوری، ۶ مقام اول تا سوم منطقه‌ای، ۸ مقام اول تا سوم استانی، بیش از ۱۵۰ راه‌یابی به جشنواره‌های داخلی و خارجی و ۲ دوره انتخاب به‌عنوان هنرمند شاخص از سوی اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی را بدست بیاورد.

 

pano-41-07-Final Tone-Mapped Image

 

انتهای پیام/