سخنگوی کمیسیون صنعت و معدن مجلس گفت: مقاومت ایران در برابر تحریم ها نشان از قدرت و خود کفایی کشور است.

 

 

به گزارش بصیرسبزوار،رمضانعلی سبحانی فر در جمع صنعت گران سبزواری اظهار داشت: دشمنان با اعمال تحریم ها طوفانی را علیه کشور ما ایجاد کردند و و علی رغم مشکلات به وجود آمده ایران با استفاده از توان داخلی و با اتکا به داخل در برابر تمامی مشکلات پیروز خواهد شد.

 

نماینده مردم سبزوار درمجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکیدات رهبری بر استفاده از اقتصاد مقاومتی بیان داشت: اقتصاد مقاومتی یعنی متکی بودن به توانمدی های داخل کشور و ایجاد اقتصادی مقاوم که تحریم های بیگانه گان تاثیری برآن نداشته باشد.

 

سبحانی فر در حال حاضرتولیدات داخلی کشور توان رقابت با بسیاری از محصولات خارجی را دارند و این ما باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که تولیدکنندگان بتوانند در بازار رقابت حضور پیدا کرده و محصولات خود را به صادرات برسانند.

 

وی همچنین به عزم جدی دولت و مجلس بر حمایت از تولید اشاره کردو افزود: در چند هفته گذشته تصویب طرح رفع موانع تولید در دستور کار قرار گرفت و برای اجرایی شدن ابلاغ شده است.

 

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیکاری و عدم اشتغال مادر تمام ناهنجاری ها است خاطر نشان کرد: برای رفع مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی چاره ای جز ایجاد اشتغال نخواهیم داشت.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن سرمایه گذاری در بخش صنایع کوچک را راه کارمناسبی برای کاهش بیکاری دانست وتاکید کرد: امروزه و در صنایع کوچک با مبلغ سرانه ۳۰میلیون تومان می توان شغل ایجاد کرد که این رقم برای صنایع بزرگ چیزی معادل ۱میلیارد تومان است.

انتهای پیام/