رئيس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از كسب موفقیت اعضاء هیأت‌علمی، كاركنان و دانشجویان این دانشگاه در یازدهین نمایشگاه آثار فرهنگی و هنری منطقه خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار، حجت‌الاسلام حسین براتی با اشاره به برگزاری نمایشگاه آثار برتر فرهنگی و هنری اعضاء‌ هیأت‌علمی، کارکنان و دانشجویان واحد سبزوار در تربت‌جام گفت: در این نمایشگاه، دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با ارائه‌ی بیش از ۵۴ اثر، موفق به کسب هفت مقام نخست تا سوم این مسابقات شد.

 

وی افزود: در رشته‌های عکاسی و خوشنویسی نسخ، به‌ترتیب هادی دهقان‌پور و سارا مجاهدی‌پور موفق به کسب مقام نخست، در رشته‌های خط شکسته‌ی نستعلیق، خوشنویسی ثلث، خوشنویسی نستعلیق و معرق، به‌ترتیب محسن برزویی، جلال رستمی، محمدحسین شرافت و نوید کرامت موفق به کسب مقام دوم و در رشته‌ی خوشنویسی ثلث، رؤیا سادقی از دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات شدند.

 

یازدهمین نمایشگاه آثار فرهنگی و هنری نماز با حضور بیش از ۵۰۰ اثر اعضاء هیأت‌علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی  دانشگاه در بخش‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری برگزار شد.