با برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر سازمان جهاد کشاورزی سبزوار، منصوربرغمدی جانشین محمد جواد ایزدیان در این اداره شد.

به گزارش بصیر سبزوار،ظهر امروز و با حضور مدیرکل جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی برغمدی به عنوان معاون مدیرکل و سرپرست اداره جهاد کشاورزی سبزوار منصوب شد.

 

مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در این مراسم با تاکید بر مدیریت منابع انسانی اظهار داشت: راه ایجاد توسعه بهره گیری از علم و اندیشه انسان ها است .

 

مجتبی مزروعی با اشاره به نقش مدیران در اجرای برنامه های کلان تاکید کرد: باید مدیرانی به کار گمارده شوند که نقش تسهیل کننده در امورات جامعه و مردم را داشته باشند و این انتخاب کم ترین هزینه را برای دستگاهها داشته باشد.

 

وی صداقت ،سلامت و پایبند بودن به نظم را از مهم ترین شاخصه های مدیران برشمرد و تصریح کرد: داشتن محبوبیت اجتماعی کمک شایانی برای ادراه امور خواهد بود که این صفات در افراد دارای توانمندی و آگاهی یافت می شود.

 

مزروعی با انتقاد از شیوه فروش محصولات کشاورزی نیز بیان داشت: افزایش حداقل سه برابری در قیمت محصولات کشاورزی از تولید تا زمان مصرف سبب نابودی بخش کشاورزی خواهد شد که این امر در هیچ جای دنیا سابقه ندارد.

 

محمد جواد ایزدیان نیز در مراسم تودیع خود بیان داشت: در چهار سال و دو روز خدمت در سبزوار پنج ویژه گی توکل به خدا صداقت، هم دلی ،وظیفه محوری و برنامه محوری را سرلوحه کار خود قرار داده بودیم.

 

رئیس اسبق جهاد کشاورزی سبزوار با اشاره به عملکرد خود در این مدت بیان داشت: با مشارکت بسیار خوب بهره برداران و هم دلی کارکنان توانستیم کارنامه خوبی از خود به جای بگذاریم.

 

ایزدیان تاکید کرد: حلقه مفقوده کشاورزی عدم وجود صنایع تبدیلی است که سبب شده این بخش بسیار مهم در کشور نتواند پا به پای دیگر حوزه ها به پیش رود.

 

وی همچنین با اشاره فعالیت های فوق برنامه انجام شده در مدت ریاست خود افزود: طراحی سامانه اطلاعات بهره برداران به عنوان تنها شهرستان کشور بعد از استان فارس و ایجاد انجمن متخصصین بخش کشاورزی با عضویت ۹۷ نفر از کارشناسان که قریب به ۲۷ نفر عضو دکتر را دارا است از مهم ترین برنامه های اجرایی دراین مدت بوده است.

 

ایزدیان همچنین نگاه حمایتی دولت را به بخش کشاورزی به عنوان محور اشتغال و استغلال کشور خواستار شد.

 

در انتهای مراسم همچنین با قرائت حکم برغمدی به عنوان سرپرست جهاد کشاورزی سبزوار منصوب شد.

 

گفتنی است برغمدی تا کنون به عنوان معاون مدیر کل منابع طبیعی استان خراسان شمالی مشغول به خدمت بوده است.

 

انتهای پیام/