معاون حوزه‌ی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در سخنانی به تشریح ویژه‌برنامه‌های این دانشگاه در هفته‌ی خوابگاه‌ها پرداخت.

علی کریمی با اشاره به برگزاری مراسم ویژه‌ی هفته‌ی خوابگاه‌ها در سالن همایش‌های دانشکده‌ی علوم انسانی این دانشگاه گفت: در این مراسم که با حضور دانشجویان خوابگاهی واحد سبزوار همراه بود،از نمایندگان برتر خوابگاه‌های دانشجویی کوثر و امام‌علی(ع) با اهداء لوح سپاس، قدردانی شد.

 

وی برگزاری مسابقات رایانه‌ای فوتبال PES برای نخستین بار در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار را از دیگر برنامه‌های حوزه‌ی دانشجویی این واحد عنوان کرد و گفت: در این مسابقات که با همکاری حوزه‌ی پژوهش و فنّاوری و با استقبال خوب دانشجویان پسر همراه بود، بیش از ۸۰ دانشجو به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان از سه دانشجوی برگزیده‌ی این مسابقات تقدیر شد.

 

معاون دانشجویی واحد سبزوار، برگزاری مسابقات فوتسال دانشجویان خوابگاه پسرانه‌ی امام‌علی(ع) و برگزاری اردوی یک‌روزه‌ی دانشجویان خوابگاه دخترانه‌ی کوثر در ارتفاعات زیبای شهرستان را از دیگر برنامه‌های حوزه‌ی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در هفته‌ی خوابگاه‌ها عنوان کرد.