طی مراسمی با عنوان یادواره‌ی شهدای سبزواری عملیات الی بیت‌المقدس، از خانواده‌ی جانباز شهید حسینعلی رستمی؛ دانش‌آموخته‌ی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار تجلیل شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار در حاشیه‌ی این مراسم با برشمردن مقام و مرتبت شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی گفت: شهید حسینعلی رستمی؛ دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی‌ارشد واحد سبزوار، از جانبازان هشت سال دفاع مقدس بود که پس از تحمل سال‌ها درد و رنج، چندی پیش به درجه‌ی رفیع شهادت نائل شد.

 

دکتر محمدرضا سعیدی با اشاره به تقدیم لوح سپاس مشاور ریاست و مدیر کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به خانواده‌ی معزز این شهید والامقام گفت: در فرازهایی از این لوح سپاس آمده است: خیل دلدادگان سالار شهیدان، جملگی شیدای شهادت بودند و برخی از این دلدادگان به قافله‌ی شهادت، راهی دیار معشوق شدند و برخی در رکاب امام صبر در کوچه‌های پُر فراز و نشیب روزگار به جانبازی در میان زمینیان، رسالت ایثارگری یافتند. بدینوسیله صبر جمیل و تسلی خاطر بازماندگان و علو درجات آن جانباز شهید معزز را از درگاه ایزد منان خواستاریم.

 

نخستین یادواره‌ی شهید ابراهیم هادی و شهدای فتح خرمشهر سبزوار با حضور مقامات نظامی و خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران در حسینیه‌ی باقرالعلوم این شهرستان برگزار شد.