معاون آموزش و پرورش سبزوار گفت: با وفاق و همدلی مسئولان شهرستانی باید از همه ظرفیت‌های سبزوار برای پذیرش میهمانان در فصل تابستان استفاده شود.

به گزارش بصیر سبزوار، حسن محرابی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۱۰۰ کلاس درس در قالب ۷ مدرسه برای اسکان تابستانی مسافران تجهیز شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه ۲۷ کلاس از این تعداد دارای شرایط ویژه می باشند، افزود: دو مدرسه توسط آموزش و پرورش سبزوار به منظور همراهان بیمار در نظر گرفته شده است.

 

معاون آموزش و پرورش سبزوار تصریح کرد: به دلیل طولانی بودن فصل مسافرت ها مرکز استقبال از سوی آموزش و پرورش سبزوار نخواهیم داشت و پذیرش ها در محل اداره صورت می پذیرد.

 

محرابی با اشاره به اینکه سبزوار امکان پذیرش مسافرین مشهد را دارد، بیان داشت: ماندگاری زائرین علی بن موسی الرضا(ع) در شهر سبزوار فرصت خوبی برای نشان دادن پتانسیل ها و ظرفیت های دیار سربداران است.

 

این مسئو.ل با تاکید بر اینکه آشپزخانه مرکزی آموزش و پرورش نیز آمادگی طبخ غذا به مقدار روزانه ۳ هزار غذا را دارد، خاطر نشان کرد: با وفاق و همدلی مسئولان شهرستانی باید از همه ظرفیت‌های سبزوار برای پذیرش میهمانان در فصل تابستان استفاده شود.

 

انتهای پیام/