تحلیگر مسائل سیاسی گفت: آمریکا به دنبال توافقی به سبک قرارداد الجزایر است.

سید هاشم میرلو حی در گفتگو با بصیر سبزوار اظهار داشت: آمریکا از ابتدا در صدد بر ندازی نظام جکهوری اسلامی ایران و تسلط بر کشور ما بوده است.

 

وی بابیان اینکه جمهوری اسلانی ایران در پی جهانی سازی اسلام است ادامه داد: آمریکا نابودی اسلام را در گرو نابودی ایران می داند و تمام توان خود رابرای شکست ایران به کار بسته است.

 

میرلوحی با اشاره به قرارداد الجزایر تصریح کرد: هنوز مزه قرداد الجزایر زیر زبان آمریکایی ها مانده است و آنها توقع دارند که در تمام تعاملات احتمالی با ایران همانند آن روز برخورد شود.

 

نویسنده کتاب آمریکا بدون نقاب تاکید کرد: نتیجه مذاکره با شیطان از ابتدا مشخص است و هیچ گاه آمریکا با افکار شیطانی خود در صدد برآورده کردن حق و حقوق ایران برنخواهد آمد.

 

میرلوحی به تامین منافع اسرائیل توسط آمریکا اشاره کرد وعنوان کرد: در مذاکرات باید به این نکته توجه شود که توافقی که کوچکترین خطری برای اسرائیل داشته باشد توسط آمریکا امضا نخواهد شد حتی اگر این موضوع منفعت آمریکا و مردم آن را نیز در بر داشته باشد.

 

تحلیگر مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی اینگونه وانمود می کنند که اگر با آمریکا مذاکره کنیم می توانین حقوق خود را از آنان بگیریم که و تغییری در روند رفتار آمریکائیان داشته باشیم که متاسفانه این یک اشتباه بزرگ است.

 

میرلوحی با اشاره به زورگویی های شیطان بزرگ در جهان گفت: اگر تیم مذاکره کننده تعطیلی غنی سازی ایران و حتی تمام تاسیسات هسته ای را نیز بپذیرد با زهم آمریکا دست بردار نبوده چشم طمع به از بین بردن ایران به بهانه های مختلف دارد.

 

انتهای پیام/