اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر تابستانه شهرستان سبزوار برگزار شد.

به گزارش بصیر سبزوار، معاون فنی و عمرانی فرماندار سبزوار در این جلسه اظهار داشت: توجه به مکان های اسکان مسافرین و زائرین عزیز از موارد مهم در عملکرد این ستاد می باشد.

 

محمد کلاته با بیان اینکه انتقال ایستگاه استقبال از میدان سربداران به محل پلیس راه در ایام نوروز آثار خوبی را برای شهر داشته است، افزود: کاهش حجم ترافیک در ورودی شهر و نظارت بیشتر بر ماشین های عبوری از جمله این آثار بوده است.

 

وی با اشاره به وجود امامزادگان و پارک های اسکان مسافر در این مسیر گفت: باید تمام پتانسیل های بین شهری را برای آرامش بیشتر مسافرین عزیز شناسایی کرده و از آنها به نحو احسن استفاده کنیم.

 

معاون فرماندار با بیان اینکه یک ماه از فصل تابستان را در ماه مبارک رمضان قرار داریم، بیان داشت: پیش بینی برنامه های فرهنگی مناسب با این ایام باید در دستور کار کمیته های مورد نظر قرار بگیرد.

 

کلاته با تاکید بر وجود آثار باستانی، امامزادگان و…در سطح شهر سبزوار، تصریح کرد: این فرصت بسیار خوبی است تا با برنامه ریزی مناسب تورهای گردشگری را در سطح شهر فعال کرده و زائرین امام رضا(ع) را با فرصت ها و پتانسیل های دیار سربداران آشنا کنیم.

 

انتهای پیام/